во

Кога ќе видиш полиција

policija

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Lacoste за сиромашни

Кога ќе дипломираш и веќе конечно…