во ,

Кога конечно ќе влезеш во Матриксот

Човек ни трезен не може да ја направи оваа поза, но тоа е моќтта на пивото.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што има брате? Од кај си?

15 Фотографии од симпатично кученце со уши како на Мики Маус