во ,

15 Фотографии од симпатично кученце со уши како на Мики Маус

Постојат илјадници слатки животни, но Гома е навистина посебен. Ова кученце им ги освои срцата на голем број Инстаграм фанови благодарение на своите уши кои наликуваат на глушец.


Гома, чие име значи сусам на јапонски е мешавина од 2 вида, па од таму ги добило и своите препознатливи уши.

Видео на неделата

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога конечно ќе влезеш во Матриксот

12 Ретро совети како да го одберете вистинскиот сопруг