во , ,

Кога мајка ти те тепа ама влегуваат гостите

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На каса…

Тури една ракија…