во

Кога некој ќе ме допре за врат

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тортата на еден доктор

Како се чувствувам…