во

Кога некој сака да ти земе од компирчињата

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога медицинска сестра ја одржува градината

Докторе, како е инструкторот?