во

Кога немаш дечко

decko

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што е тоа?

Тато, дали ти некогаш во училиште си се заљубил…