Шо слушаш кога палиш сто-еден?

66928_sho-slushash-koga-palish-sto-eden_demotivators_to

Еден Коментар

  1. jovan

    sto slusas ti koga majkati ti veli deka si glup : vistinata 😀

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *