во

Кога после тест сите зборуваат за решенијата

posle

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Синко ако не го положиш испитот заборави дека сум ти татко

Фејсбук логото сега има смисла…