во

Кога само ти си ја видел тепачката…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Првата грешка во мојот живот

Она кога ќе каже дека сака високи момчиња