во ,

Кога се шетаме со жената и ќе видам некоја…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Од кај си?

Цело време погрешно сме ги користеле