во , ,

Од кај си?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 Степени во Септември VS. Во Април

Кога се шетаме со жената и ќе видам некоја…