во ,

13 Степени во Септември VS. Во Април

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коа ќе прочиташ промоција у кафиќ

Од кај си?