во

Цело време погрешно сме ги користеле

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога се шетаме со жената и ќе видам некоја…

Раперите денешно време…