во ,

Раперите денешно време…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цело време погрешно сме ги користеле

Да ти кажам брате нешто од искуство…