во ,

Текнува ли ти кога ти беше лошо…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1995 VS. 2015

Моментот кога разбереш дека има нешто…