во

Кој ја имал играчкава, имал супер детство…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се уште најдобриот коментар на интернет

Секој пат кога мијам садови