во

Секој пат кога мијам садови

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој ја имал играчкава, имал супер детство…

Знаете ли на што паѓаат жените?