во

Кој вели дека не ги бивало патиштата во Македонија

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Скромна девојка, не сака луксузни места и пие само вода

Евтино поминавме на одмор во Грчка…