во

Која чаша прва ќе се напoлни?

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

GTA Логика: Пред и после фризер

Секогаш кога ќе го спомнат ми иде оваа слика…