во , ,

Секогаш кога ќе го спомнат ми иде оваа слика…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Која чаша прва ќе се напoлни?

Тазе печено од фурна…