во , ,

Тазе печено од фурна…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Секогаш кога ќе го спомнат ми иде оваа слика…

Некои слики зборуваат