во ,

Колешке, да не бев женет…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што може да нарачаме?

Застани! Почекај!