во , ,

Колумбо гу е открија Америку само затој што е бија НЕОЖЕНЕТ!

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жената водела љубов со својот швалер…

Извинете госпоѓице, не сакам да ви сметам…