во , ,

Комши у грчка на одмор да не идете?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како е жена ти?

Двајца полицајци се шетаат по еден мост…