во

Колку од вас го памтат?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакам да ме прошеташ околу светот.

Единствените две работи…