во ,

Лада не се купува, Лада се чува.

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој ќе издржи да му ставиме 10 работи во газот…

Она кога надвор е кочан…