во

Мафијаш доаѓа на ред во аптека…

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На времето кога ќе ти купеа монтка за да ја износиш

Ќе издржи уште оваа зима