во

Ќе издржи уште оваа зима

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мафијаш доаѓа на ред во аптека…

Кога ќе и ја дадеш колата на жената