во

Малце сега на лево…

levo

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо, зашо фрижидерот е празен?

Леле, каков кошмар сум сонувал…