во ,

Мал’то Пере влева у спалната, и ги фаќа живи татко му…

Мал’то Пере влева у спалната, и ги фаќа живи татко му и мајка му у нај жешкиот секс…

Татко му го видел, и му вика:

-Излевај од собата торко еден, не ли гледаш шо прајме…

Излева Пер’то сет трауматизиран од тоа шо го видел..

Цела вечер не спан, отишол на школо, така замислен а преседил дента, и си иде дома..

Го пречекуе баба му, и го прашуе дали сака пилешка супа, он клима со главата, баба му каа се наведнал да земе тањир, Пер’то и а дигнал сукњата и курдисал да а кеца баба му,..

Татко му влева, и му вика:

-Абе ти болен ли си бре, знајш ли шо работиш…

-Ааа, боле за мама а…

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Блажо чевларот имал дуќанче у центарот на градот…

40 Реалистични верзии од популарните мемиња со животни