во ,

Мамо, кај ми е црната блуза?

aaabluza

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Утрото не почнува секогаш со кафе

Кога правиш пица без мама