во

Мамо што имаме за ручек?

soima

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Патот до срцето на мажот…

Она кога им веруваш на погрешни луѓе