во

Она кога им веруваш на погрешни луѓе

luge

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мамо што имаме за ручек?

Шефе, едни деца само што пријавија…