во ,

Мамо, запознав многу убава девојка…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакаш ли кафенце?

Како напредуваш со хроното?