во ,

Сакаш ли кафенце?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдов начин како да ни стасаат пари за на море.

Мамо, запознав многу убава девојка…