во ,

Најдов начин како да ни стасаат пари за на море.

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сега баба ќе ти помогне…

Сакаш ли кафенце?