во ,

Маж патува сo такси, и ја гледа својата жена како влегува во еден хотел…

Маж патува сo такси, и ја гледа својата жена како влегува во еден хотел.

Му вели на таксистот:

– Сакаш да заработиш 100 евра?

– Што треба да направам?

– Да ја извлечеш жена ми од хотелот за коса, и да ми ја доведеш мене, еве ти слика!

Таксистот тргнува и по кратко време излегува од хотелот влечејќи една жена за коса, а згора на тоа и ја клоца:

– Еееееј!!! Тоа не е мојата жена!!!

– Не е, не е твојата, оваа е мојата, придржи ја малку, сега се враќам по твојата!

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Неверојатни работи за Турција што веројатно не сте ги знаеле

8 Познати личности што веќе не се грижат за своите тела