во ,

8 Познати личности што веќе не се грижат за своите тела

Погледнете го овие неколку мега ѕвезди кои најверојатно веќе не се замараат како изгледаат и се препуштиле на годините и уживањето.

Jennifer Love Hewitt

Eva Longoria

Kelly Clarkson

Russell Crowe

Tyra Banks

Vin Diesel

Kate Winslet

Adele

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж патува сo такси, и ја гледа својата жена како влегува во еден хотел…

Мажот се враќа од службено патување, ја начекува жената сама во куќата, облечена само по наметка…