во ,

Ме поеба Интер за пет илјади.

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да не фале некој?

Ќерко, што се запиша?