во ,

Да не фале некој?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жено, ти си како последен пар чевли на излогот!

Ме поеба Интер за пет илјади.