во ,

Жено, ти си како последен пар чевли на излогот!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, што ќе направиш ако огромна горила ме одвлече?

Да не фале некој?