во ,

Ми вика швалерката…

Ми вика швалерката:

– Срце, врзи ме за креветот, и прај ми што сакаш…

Јас ја врзав, го зедов моливот, и и ги нацртав веѓите како што треба…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Четворица мажи на различна возраст после бродолом падне на пуст остров…

20 Неверојатни слики кои докажуваат дека добриот фризер е како пластичен хирург