во ,

Мила ти ме изневеруваш!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жената на еден богаташ се посомневала дека…

Ти си Македонец нели?