во ,

Жената на еден богаташ се посомневала дека…

Гласај!

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шо напиша на испит?

Мила ти ме изневеруваш!