во

Моментот кога ќе сфатиш дека никогаш не си имал син

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Цел роман во една слика

Одобрение за кредит