во ,

На часови во училиште

casovi

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се разправаш со девојката

Кога ќе земеш втор кредит за да го отплатиш првиот