во ,

Знае ли некој колку често се менува маслото?

На форум за автомобили:

– Знае ли некој колку често се менува маслото?

– Не, но имам пријател, кој го менува на секои 6 месеци.

– А тој што има?

– Сендвичара во Кисела Вода…

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мистеријата на проколнатата сина дупка: Проголтала стотина луѓе! Никој не знае што им се случило

Бизнисмен се наведнал над една бездна во која има автомобил и плаче…