во , ,

Бизнисмен се наведнал над една бездна во која има автомобил и плаче…

Бизнисмен се наведнал над една бездна во која има автомобил и плаче.

– Зошто плачеш бе пријателе, тебе барем сѐ ти е во ред.

Реклама

– Како бе во ред, ај погледни таму долу.

– Колата твоја ли е? Имаш пари, ќе си купиш нова.

– Да, ама види што има во колата.

– Ааа, женската ли? Па ти и така ги менуваш често.

– Остај ти женската, види што има во устата.


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знае ли некој колку често се менува маслото?

Три пријателки одлучиле да го подобрат нивниот сексуален живот и си купиле…