во ,

Три пријателки одлучиле да го подобрат нивниот сексуален живот и си купиле…

Три пријателки одлучиле да го подобрат нивниот сексуален живот и си купиле од секс шопoт латекс црни костуми, за да ги изненадат нивните партнери.

Се среќаваат по 3 дена и првата, најмладата, раскажува:

– Многу сум задоволна, а он беше толку изненаден, што 3 дена не станавме од креветот и-и-и… ми предложи да живееме заедно.

Втората, која имала долги години врска, рекла:

– И мојот беше ногу задоволен, имавме секс до сабаљето и ми предложи брак.

А третата била 20 години во брак и им раскажала:

– Си дојде мојот маж маж од работа, влезе во спалната ме плесна по задникот и праша:

– О-о-о-о-о-о, Бетмене, што има за вечера?

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бизнисмен се наведнал над една бездна во која има автомобил и плаче…

31 Супер смешни и креативни цртежи врз случајни слики